...

بد جوری هوای کوه و جنگل زده به سرم...دلم می خواد برم توی يه کلبه وسط جنگل زندگی کنم...صبح با صدای پرنده ها و سوز سرد هوا از خواب بيدار شم و شب با صدای جير جيرک ها بخوابم...خيلی جالبه...ولی خب چرا بی خودی فکرش رو کنم؟ من که نمی تونم برم...هنوز سنم خيلی کمه واسه ی رفتن به اين جور جاها اونم تنهايی!

کاش يه پسر بودم...دنيای پسر ها خيلی راحت تر از دنيای ما دختر هاست...خيلی...   

ديگه نوشتنم نياد الان...برقيه اش رو می تونين از تو همين نوشته در بيارين...

/ 8 نظر / 2 بازدید
nima

گوشاتو بگیر می خام داد بکشم

بی صدا

سلام...بالاخره موفق شدم وبلاگ بسازم...به منم سر بزن..راست ميگی..پسر..

i3rOkEn HeArT

سلـــــــــــــــــــــــام ...... هيچ وقت نگو پسرا راحترند .............. هيچ وقـــــــــــــت ............ اصلا هم اين طور نيست ........ تو اگه بدونی تو فکر پسرا چه غوغا و چه جنگيه که به صد تا آزادی نمي ارزه .... هيچ وقت اين فکر رو نميکردی ............ راستی ميدونی يکی از علام ظهود امام زمان اينه که مردا از اينکه نقش مرد رو بازی کنن خسته ميشن ..و زنها هم از اينکه نقش زن رو بازی کنن خسته ميشن .... و آرزو دارن که جنسشون تغيير کنه ............................ آخر زمون شده ديگه ................... بيخيال اصلا ........ مرسی که منو لينکيدی ..............يادت باشه هر جنسی مشکلات مربوط به خودشو داره ........... تازه يه کلبه توی يه جنگل زيادم دور از دسترس نيست ........ فکر ميخواد عمل ميخواد ..... عزم ميخواد ... تلاش ميخواد ............ چاکريم ............ خوشحالم که حالت بهتر شده ...... ايول ............ بای بای

مريم

حلا شدعالی بود حسوديم شد نظر زياد داری حداقل تو برام نظر بده دختر همسايه

ron

تو که پسری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ايران جوانان : MoHsEn

سلام.. طراحی قالب وبلاگت خیلی ساده و قشنگه (: پسر بودن هم مشکلات خاص خودش رو داره ... خیلی از پسرها هم آرزو میکنند که دختر باشند ( من از اون دسته نیستمااااااااااا ) ولی هر دو اشتباه میکنند. بهتر اینه که از اون چیزی که هستمیم لذت ببریم و کمال استفاده رو بکنیم ... آنها که تنها از دين به شمشير استناد ميکنند گويا چنين بر ايمان مي پسندند و خويش نيز از ياد ميبرند که علی تا خوارج به خشونت و ارعاب تيغ بر مردم نکشيدند دست به تيغ نبرد . اما آن هنگام که ديد عمال خشونت و شمشير مردم را می ترسانند و زخم ميزنند و شکم ميدرند چنان چشم فتنه بر کند که در تاريخ ماندگار شد .... فرخنده ميلاد مولای متقيان علی ( ع ) رو به شما تبريک ميگم .

شيرين

به...منظور من اين بود که پسر ها برای رفتن به اين جور جاها راحت ترن...وگر نه من از دختر ها هم خيلی خوشم مياد(از دنيا شون) من چه بخوام و نخوام دخترم..